ELEGANCKIE WNĘTRZE – WNĘTRZA EKSKLUZYWNE


10 sierpnia, 2015

Tarnowski Division – luksusowe wnętrza, wnętrza eleganckie, projektowanie wnętrz luksusowych, wnętrza ekskluzywne, aranżacja wnętrz ekskluzywnych, luksusowy apartament.

Wnętrza ekskluzywne bywają różne – klasyczne , minimalistyczne, eklektyczne, nowoczesne i retro. Bywają luksusowe wnętrza industrialne, futurystyczne oraz ekskluzywne wnętrza w stylu francuskim. Jest jednak coś co powraca jak bumerang przy okazji różnych projektów.

Projektując wnętrza bardzo często zdarza nam się usłyszeć od Inwestorów: „chcielibyśmy aby wnętrze naszego domu było eleganckie”. Każda z takich sugestii działa na nas projektantów pobudzająco. Przecież to najlepsza droga do zaprojektowania wnętrza pięknego, a jednocześnie ponadczasowego! Elegancję jednak każdy mierzy subiektywną miarką. Co dla jednych będzie szczytem dobrego smaku i zachwytu dla drugich będzie po prostu nudne. Jednak jest coś co łączy wszystkiego typu eleganckie wnętrza. PONADCZASOWOŚĆ. Główny wyznacznik elegancji.

Wnętrze eleganckie to te, które oprze się każdej przemijającej szybko modzie. Na załączonych obrazkach kilka przykładów wnętrz luksusowych a równocześnie eleganckich. Takich, które (mamy nadzieję) będą piękne również za kilkadziesiąt lat.

Elegancki apartament pokazowy zrealizowany dla firmy Profbud to przestrzeń, która na długo zapada w pamięć. Wnętrze ekskluzywne i równocześnie do bólu funkcjonalne. To typowy luksusowy apartament oparty o nieprzemijające piękno naturalnych materiałów wykończeniowych takich jak marmur, drewno orzechowe i dębowe, mosiądz. Przestrzeń, w której razem z właścicielem pokazujemy nasze możliwości, naszą filozofię – dbałość o jakość i szczegóły.

Ekskluzywne wnętrze apartamentu z nutą art deco. W tym luksusowym apartamencie kolorystyka opiera się na trzech barwach: ochrach zawartych w naturalnym drewnie orzecha włoskiego, bielach marmurów oraz czerni fortepianowej zabudów stolarskich. Unosi się tutaj duch lat dwudziestych i trzydziestkach – czasów utożsamianych z szykiem i elegancją.

Elegancki apartament w stylu francuskim to kolejna realizacja. Ponadczasowe piękno gipsowych sztukaterii, białego marmuru, dębowej jodełki francuskiej i klasycznego kominka jest aktualne zawsze, niezależnie od zmieniającej się mody. Jest uniwersalnym tłem dla przedmiotów opartych na przemijających trendach takich jak meble i lampy.