o nas
o nas

Search

W HARMONII Z KLASYKĄ

I NOWOCZESNOŚCIĄ

Nasza Filozofia

Naszym celem jest tworzenie pięknych i ponadczasowych wnętrz.

Tarnowski Division to miejsce, gdzie możesz zaprojektować i zrealizować wnętrze z dbałością o estetykę i jakość zastosowanych materiałów. Dysponujemy profesjonalną ekipą wykonawców, instalatorów i stolarzy. Współpracujemy z rzemieślnikami i artystami, którzy wkładają swoje umiejętności oraz serce w tworzenie oryginalnych i niebanalnych przedmiotów i detali. Wspierają nas również wybrani producenci, którzy wiedzą, że przedmioty powinny być nie tylko użyteczne i trwałe ale mieć jeszcze duszę.

PRACOWNIA PROJEKTOWA

Szymon Tarnowski

mgr sztuki,
ukończył z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Architektura wnętrz to jego największa pasja i praca od wielu lat. Zajmuje się również sztuką i wzornictwem a także publikuje teksty do czasopism i portali o tematyce wnętrzarskiej. Maksymalista, choć niektórzy mówią ‘pedant’. Maniak detalu. Od siebie oraz od innych wymaga pełnego zaangażowania i kreatywności. Cel jest zawsze ten sam – piękne, zapadające w pamięć wnętrza. Ich realizacja ma przebiegać zgodnie z projektem wykonanym w najwyższym standardzie oraz przy udziale ekip wykończeniowych zapewniających najlepszą jakość prac.

Angelika Janiec

architekt wnętrz, ukończyła z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi. Kreatywność to jej drugie imię. Na trzecie ma pedanteria. Człowiek orkiestra. Z największą pieczołowitością wykona model wnetrza w 3d, dobierze tkaniny do wnętrza i dodatki, zaprojektuje materiały marketingowe i stronę internetową czy nawet przygotuje faktury. Jednak z największą przyjemnością wykorzystując swoją wiedzę jako były barista projektuje bary, kawiarnie i restauracje.

Liubomyr Antoniuk

Projektant wnętrz. Człowiek o wielu talentach. Potrafi zaprojektować dom a w międzyczasie odrestaurować antyk. Sumienność i pracowitość to jego znak firmowy. A także anielski spokój. Dołączył do grona osób uzależnionych od kawy choć jeszcze niedawno jej nie pił.

Arkadiusz Janiec

Projektant z urodzenia. Mimo tego postanowił udokumentować to studiami, na których się nudzi. Bo jest najlepszy. Wzornictwo przemysłowe to jego świat. Przedmioty nie mają przed nim żadnych tajemnic. Czy jest to projekt mebla, lampy, czy spinki do mankietu. Kreatywność poparta wiedzą techniczną to jego największy atut.

Aleksandra Maliszewska-Antoniuk

architekt wnętrz, absolwentka wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie. Niczym Urząd Skarbowy pilnuje terminów, zamówień, dopina kosztorysy. Dba o to aby każda realizacja wnętrza zakończyła się sukcesem, w planowanym budżecie i na czas.

PRACOWNIA 3D

Patrycja Tarnowska wraz z zespołem

mgr sztuki,
absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, wydział architektury wnętrz. Patrzy na świat niczym świetny fotograf, dla którego kolor, światło i kadr są tak niezwykle ważne. Może właśnie dlatego znakomicie odnajduje się w świecie 3D opracowując doskonałe wizualizacje oraz animacje komputerowe. Projekty spod jej ręki są przemyślane i dopracowane w najmniejszym detalu. Perfekcjonistka.

NAJLEPSI PROJEKTANCI I ARCHITEKCI

DOBRY ARCHITEKT WNĘTRZ WARSZAWA – DOBRY, CZYLI JAKI?

Dobry architekt wnętrz ma wiele wspólnego z twórcami czcionek. Czcionki mogą być stylizowane, minimalistyczne, finezyjne, geometryczne, pisane… Na co dzień jednak używamy tylko tych czytelnych, dobrze zaprojektowanych. Podobnie jest z wnętrzami. Bez różnicy czy jest to Warszawa czy Otwock, dobrze czujemy się w pomieszczeniach, które zostały po prostu dobrze zaprojektowane.

WYRÓŻNIENIA

tarnowski division

Nasza pracownia otrzymała nagrodę za najlepszy apartament pokazowy w latach 2020-2021

...

Nasza pracownia otrzymała nagrodę za najlepszy apartament pokazowy w latach 2020-2021

Tarnowski Division to pracownia, gdzie tworzą najlepsi projektanci wnętrz w Warszawie. Miarą naszego sukcesu może być Nagroda European Property Awards zdobyta za projekt wnętrz apartamentu pokazowego Awangarda. Jednak najważniejsze dla nas jest zadowolenie inwestorów, którzy od wielu lat obdarzają nas zaufaniem. Kilkaset zrealizowanych projektów wnętrz to najlepsza rekomendacja.

Zapraszamy do współpracy z nami przy kolejnym wnętrzu lub po prostu na niezobowiązujące spotkanie przy dobrej kawie.