Search

nowoczesny salon, wnętrze współczesne, drewniana podłoga, sofa Edra, designerska sofa, Catellani&Smith, Fangor, Wojciech Fangor, oświetlenie catellani, stolik kawowy z kamiennym blatem, nowoczesna klatka schodowa, nowoczesne schody, oryginalne schody w domu, fornir na ścianie, projekt klatki schodowej w domu, projekt schodów w domu, aranżacja wnętrz warszawa, aranżacje mieszkań warszawa, architekt wnętrz warszawa, najlepsi architekci wnętrz warszawa, nowoczesne wnętrza warszawa, pracownia architektury wnętrz warszawa projektant wnętrz nowoczesnych warszawa, projektant wnętrz warszawa, projektowanie i aranżacja wnętrz warszawa, projektowanie wnętrz warszawa, projekty luksusowych apartamentów, studio projektowania wnętrz warszawa, modern living room, contemporary interior, wooden floor, Edra sofa, designer sofa, Catellani&Smith, Fangor, Wojciech Fangor, Catellani&Smith lighting, coffee table with a stone top, modern staircase, modern stairs, original stairs in the house, veneer on the wall, staircase design at home, stair design at home, interior design warsaw, apartment arrangement warsaw, interior architect warsaw, best interior architects warsaw, modern interiors warsaw, interior design and arrangement warsaw, luxury apartment designs, interior design studio warsaw,

Dom Świnoujście

DOM ŚWINOUJŚCIE

LUKSUSOWY PROJEKT WNETRZ DOMU W STYLU NOWOCZESNYM

LUKSUSOWY PROJEKT WNĘTRZ DOMU W STYLU NOWOCZESNYM

Projektowaliśmy wnętrza domów i mieszkań w wielu miejscach w Polsce w tym kilka nad Bałtykiem, głównie w Trójmieście. Gdy pojawiło się zapytanie o projekt wnętrz domu w Świnoujściu podjęliśmy się tego zadania bez zastanowienia.

U Szymona obudziły się wspomnienia. To w Świnoujściu w latach 70-tych mieszkali dziadkowie projektanta. I stamtąd jako dzieciak jeździł z nimi na plażę do Międzyzdrojów. Sentyment do miasta pozostał.

Jako projektanci mieliśmy dużo swobody i zaufania u Inwestorów. Dom dopiero powstawał z ziemi i mogliśmy zaplanować jego wnętrza dowolnie. Wiedzieliśmy, że wnętrza nie mogą być neutralne ani anonimowe, że powinny współgrać z nowoczesną bryłą domu. Być wykończone nowocześnie ale zarazem eleganckie, ciepłe i komfortowe. I energetyczne – właściciele nie bali się kolorów i kontrastowych zestawień materiałowych. Zatem zaprojektowaliśmy to wnętrze opierając się na grze  kilku aktorów.

Ciepłej bieli widocznej w sufitach i ścianach. Zgaszonej czerwieni w panelach ściennych i garderobach. Złocistej ochry w czeczotowych okładzinach ścian, meblach, dębowych parkietach. Satynowej czerni w stalowych balustradach. Na koniec pojawiło się srebro i złoto widoczne w detalach, geometrycznych grawerunkach na panelach ściennych, meblach i lampach. Rozłożysta modułowa sofa to kultowy już model Standard zaprojektowany przez Francesco Binfare dla włoskiego producenta Edra. 

Elegancki stół w jadalni wykończony orzechem europejskim i szkłem to model Waldorff zaprojektowany i wykonany przez stolarzy Tarnowski Division. Krzesła to repliki słynnych Ruhlmannów z lat 20 XX wieku. Stoliki kawowe oraz komody to również nasze projekty.

Ciepłe światło jest zasługą lamp z włoskiej manufaktury Catellani&Smith. Przy okazji czy wiecie, że Smith w nazwie firmy nie jest człowiekiem ale zwierzęciem? Ulubiony koń Enzo Catellaniego nazywał się Logan Smith.

nowoczesna sypialnia, wykładzina w sypialni, tapeta w sypialni, tapeta roślinna, Catellani&Smith lampa podłogowa, fornirowane szafki nocne, lampy Curiousa, firany w sypialni, zasłony w sypialni, czarny sufit w sypialni, łóżko kontynentalne, aranżacja wnętrz warszawa, aranżacje mieszkań warszawa, architekt wnętrz warszawa, najlepsi architekci wnętrz warszawa, nowoczesne wnętrza warszawa, pracownia architektury wnętrz warszawa projektant wnętrz nowoczesnych warszawa, projektant wnętrz warszawa, projektowanie i aranżacja wnętrz warszawa, projektowanie wnętrz warszawa, projekty luksusowych apartamentów, studio projektowania wnętrz warszawa, modern bedroom, carpet in the bedroom, wallpaper in the bedroom, floral wallpaper, Catellani&Smith floor lamp, veneered bedside tables, Curiousa lamps, curtains in the bedroom, black ceiling in the bedroom, continental bed, interior design warsaw, apartment arrangement warsaw, interior architect warsaw, best interior architects warsaw, modern interiors warsaw, interior design and arrangement warsaw, luxury apartment designs, interior design studio warsaw,

PROJEKT: Projekt domu jednorodzinnego

STYL: Projekt nowoczesnego wnętrza

POWIERZCHNIA: 380 m2

LOKALIZACJA: Świnoujście

PROJEKT:  TARNOWSKI DIVISION