j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

PROJEKTY BARÓW – PROJEKT BARU

projektowanie barów i klubów

Tarnowski Division – projekty wnętrz barów pubów, bar projekt, restauracja wnętrze, projekt baru restauracji, pub projekt, bar design mini browar

 

klub bar Scandale Zakopane hotel Aries projekt baru wnętrze klubu bar music loft club interior design_tarnowskidivision

Każdy lokal oferujący gościom alkohole lub bezalkoholowe drinki potrzebuje dobrze zaprojektowanego baru. Zarówno dla właścicieli jak i dla gości projekt baru jest niezwykle istotny. Ponieważ bar nie jest najczęściej tylko użytecznym meblem lecz skupiającym uwagę swoistym ‘clou’ programu – najjaśniejszym punktem lokalu. Projektując puby i restauracje doskonale zdajemy sobie sprawę, że bar jest miejscem, wokół którego toczy się życie niejednej restauracji a więc należy poświęcić projektowi baru wiele uwagi. Pokazujemy kilka przykładów naszych projektów barów w restauracjach i pubach w Polsce i za granicą.

Bar w hotelu Aries w Zakopanem zaprojektowany i zrealizowany dla klubu muzycznego Scandale wykończony został skórą, szkłem, granitem i stalą. Pręty szklane użyte do wykończenia zostały podświetlone od środka.

bar klub Scandale Zakopane hotel Aries projekt baru wnętrze klubu bar music loft club interior design_tarnowskidivision

W podobny sposób wykonany został bar w cocktail barze w tym samym hotelu. Wnętrza o mocno industrialnym charakterze złagodzone spojrzeniami i minami mistrza Witkacego.

cocktail bar restauracja Scandale Zakopane hotel Aries projekt baru wnętrza bar restaurant interior design_tarnowskidivision
wnętrze baru restauracji Scandale Zakopane cocktail bar projekt restaurant interior design_tarnowskidivision

Kolejny projekt baru to pub Hop House w hotelu Hilton. Ten mini browar powstał w czeskiej Pradze, zatem w miejscu idealnym dla smakoszy dobrego czeskiego piwa.

pub bar restauracja Hop House Hilton Praga projekt baru wnętrza beer bar restaurant interior design_tarnowskidivision
wnętrze restauracji pubu Hop House Hotel Hilton Praga restauracja projekt wnętrz restaurant pub interior design_tarnowskidivision

Bar oraz wnętrza w restauracji i klubie Scandale Royale w Krakowie to projekt utrzymany w klimacie lat 20 i 30. Mocnym, przykuwającym oko miejscem w restauracji jest unosząca się nad barem postać – to misternie wykonana rzeźba tancerki, prosto z przedwojennego teatru rewiowego.

Harlequin Bar to jeszcze inna koncepcja baru. Baru będącego sercem luksusowej restauracji położonej na najwyższym piętrze wieżowca. Wieczorem, siedząc na wygodnych hokerach, sącząc pyszne drinki delektujemy się imponującym widokiem na mieniące się światłami ulic miasto.