projekty i aranżacje łazienek


Sierpień 10, 2015

Tarnowski Division – łazienki klasyczne i nowoczesne, łazienki w stylu retro i vintage, łazienki ekskluzywne, design.

projekt wnętrz łazienki_flory_03_tarnowskidivision

Dobry design od zawsze kojarzony był z aranżacją łazienki. Co roku odwiedzamy renomowane targi branży sanitarnej w Bolonii lub Mediolanie. Wiemy jakie są aktualne trendy w projektowaniu łazienek i jakie produkty są warte uwagi. Potrafimy odróżnić baterie łazienkowe, które są ładne i wysokiej jakości od tych, które są tylko ładne. Wyposażenie łazienki to najczęściej spory koszt i obciążenie budżetu. Dlatego jesteśmy zdania, że należy inwestować w produkty dobrej jakości. Takie, które będą służyć nam bezawaryjnie przez całe lata. A jeżeli jednocześnie mogą być też piękne? Nasze wieloletnie doświadczenie podpowiada nam jakie produkty będą doskonale prezentować się w łazienkach w stylu klasycznym, vintage i retro a jakie w nowoczesnych wnętrzach.

projekty i aranżacje łazienek_projekt łazienki_rys_tarnowskidivision

W załączeniu wybrane projekty łazienek . U samej góry łazienka vintage łącząca elementy klasyczne (sztukaterie, lustra, marmur) z nowoczesnymi (beton, szkło, ceramika, baterie, lampy) zlokalizowana w zabytkowej kamienicy z początku XX wieku. Poniżej łazienka w kamienicy z lat 30tych w stylu klasycznym oraz luksusowa łazienka wykonana z kamienia i kwarcytu w nowoczesnym apartamentowcu.

projekty i aranżacje łazienek_projekt łazienki_1_tarnowskidivisionprojekty i aranżacje łazienek_projekt łazienki_2_tarnowskidivision