projektowanie wnętrz – projekty i architektura wnętrz, nadzór autorski


7 sierpnia, 2015

Tarnowski Division – projekty wnętrz Warszawa, projektowanie i architektura wnętrz.

Projektowanie wnętrz to dziedzina, w której poszczycić się możemy szczególnymi osiągnięciami, wiedzą oraz doświadczeniem. Naszą siedzibą jest Warszawa ale działamy na terenie całego kraju. Jako doświadczeni projektanci wnętrz stawiamy na oryginalne a zarazem ponadczasowe rozwiązania. Nie kierujemy się aktualną modą. Doceniamy jakość życia. Jesteśmy architektami wnętrz, którzy ze swego słownika wykreślili słowo ‘niemożliwe’. Zakres naszej działalności obejmuje: projektowanie wnętrz, projektowanie architektoniczne, oraz wzornictwo przemysłowe.

projekty wnętrz architektura projektowanie wnętrz architekci wnętrz projekt baru wnętrza_tarnowski division

Projekty wnętrz przygotowujemy w 2 fazach:
PROJEKT KONCEPCYJNY – zawiera analizę stanu istniejącego oraz opracowanie przestrzeni od strony funkcjonalnej. Zawiera także propozycję stylu i kolorystykę projektowanych wnętrz. Powstaje we współpracy z inwestorem przy uwzględnieniu jego indywidualnych potrzeb i preferencji. Dostarczany jest w postaci rysunków w skali 1:50 oraz próbek materiałowych.
PROJEKT WYKONAWCZY – dokumentacja techniczna potrzebna do wykonania projektu wnętrz. Zawiera on rysunki wszystkich elementów projektowanej przestrzeni tj.:
· inwentaryzację lokalu;
· spis ew. wyburzeń i wymurowań w stosunku do istniejącego stanu lokalu;
· rzuty projektowanych pomieszczeń wraz z rozmieszczeniem wszystkich mebli i sprzętów ;
· widoki i przekroje wnętrz;
· szczegółowy projekt łazienek;
· szczegółowy projekt kuchni;
· projekt sufitów wraz z rozmieszczeniem i doborem oświetlenia;
· projekt posadzek;
· umiejscowienie wszystkich punktów elektrycznych;
· detale elementów i rozwiązań niestandardowych;
· karty katalogowe proponowanych elementów, materiałów, technologii;
· kolorystyka wnętrz;
· zestawienie materiałów wykończeniowych;
· wizualizacje wnętrz;

W przypadku projektowania wnętrz komercyjnych np. restauracji, dostarczamy projekty wnętrz rozszerzone o projekty branżowe /elektryczny, wod-kan, went.-klimat, instalacji alarmowej, technologii kuchni/ wraz z niezbędnymi opiniami rzeczoznawców /Sanepid, BHP, P-Poż/

NADZÓR AUTORSKI i KONSULTACJE PROJEKTOWE – nadzorujemy wszystkie prace wykonywane przez ekipy budowlane, sprawdzamy jakość i zgodność materiałów wykończeniowych z projektem wnętrz oraz odbieramy wspólnie z inwestorem lokal od ekipy budowlanej do użytkowania.

Dla osób szukających po prostu porady proponujemy bezpłatne konsultacje projektowe.