projektowanie – projekty i architektura wnętrz


Sierpień 7, 2015

Tarnowski Division – projekty wnętrz Warszawa, projektowanie i architektura wnętrz.

Projektowanie wnętrz to dziedzina, w której poszczycić się możemy szczególnymi osiągnięciami, wiedzą oraz doświadczeniem. Naszą siedzibą jest Warszawa ale działamy na terenie całego kraju. Jako doświadczeni projektanci wnętrz stawiamy na oryginalne a zarazem ponadczasowe rozwiązania. Nie kierujemy się aktualną modą. Doceniamy jakość życia. Jesteśmy architektami wnętrz, którzy ze swego słownika wykreślili słowo ‘niemożliwe’. Zakres naszej działalności obejmuje: projektowanie wnętrz, projektowanie architektoniczne, oraz wzornictwo przemysłowe.

projekty i architektura wnętrz_rys 1

Projekty wnętrz przygotowujemy w 2 fazach:
PROJEKT KONCEPCYJNY – zawiera analizę stanu istniejącego oraz opracowanie przestrzeni od strony funkcjonalnej. Zawiera także propozycję stylu i kolorystykę projektowanych wnętrz. Powstaje we współpracy z inwestorem przy uwzględnieniu jego indywidualnych potrzeb i preferencji. Dostarczany jest w postaci rysunków w skali 1:50 oraz próbek materiałowych.
PROJEKT WYKONAWCZY – dokumentacja techniczna potrzebna do wykonania projektu wnętrz. Zawiera on rysunki wszystkich elementów projektowanej przestrzeni tj.:
inwentaryzację lokalu;
spis ew. wyburzeń i wymurowań w stosunku do istniejącego stanu lokalu;
rzuty projektowanych pomieszczeń wraz z rozmieszczeniem wszystkich mebli i sprzętów ;
widoki i przekroje wnętrz;
szczegółowy projekt łazienek;
szczegółowy projekt kuchni;
projekt sufitów wraz z rozmieszczeniem i doborem oświetlenia;
projekt posadzek;
umiejscowienie wszystkich punktów elektrycznych;
detale elementów i rozwiązań niestandardowych;
karty katalogowe proponowanych elementów, materiałów, technologii;
kolorystyka wnętrz;
zestawienie materiałów wykończeniowych;
wizualizacje wnętrz;

W przypadku projektowania wnętrz komercyjnych np. restauracji, dostarczamy projekty wnętrz rozszerzone o projekty branżowe /elektryczny, wod-kan, went.-klimat, instalacji alarmowej, technologii kuchni/ wraz z niezbędnymi opiniami rzeczoznawców /Sanepid, BHP, P-Poż/

NADZÓR AUTORSKI i KONSULTACJE PROJEKTOWE – nadzorujemy wszystkie prace wykonywane przez ekipy budowlane, sprawdzamy jakość i zgodność materiałów wykończeniowych z projektem wnętrz oraz odbieramy wspólnie z inwestorem lokal od ekipy budowlanej do użytkowania.

Dla osób szukających po prostu porady proponujemy bezpłatne konsultacje projektowe.

projekty i architektura wnętrz_rys 2