O nas

Szymon Tarnowski

mgr sztuki,
ukończył z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Architektura wnętrz to jego największa pasja i praca od wielu lat. Zajmuje się również sztuką i wzornictwem a także publikuje teksty do czasopism i portali o tematyce wnętrzarskiej. Maksymalista, choć niektórzy mówią 'pedant’. Maniak detalu. Od siebie oraz od innych wymaga pełnego zaangażowania i kreatywności. Cel jest zawsze ten sam – piękne, zapadające w pamięć wnętrza. Ich realizacja ma przebiegać zgodnie z projektem wykonanym w najwyższym standardzie oraz przy udziale ekip wykończeniowych zapewniających najlepszą jakość prac.

Agnieszka KURATCZYK

mgr inż. architekt. Wspólnik.
Ukończona Politechnika Warszawska, wydział architektury. Ogromne doświadczenie i wszechstronność to jej znaki szczególne. Co charakteryzuje dobrych projektantów uważnie wsłuchuje się w potrzeby klientów. Profesjonalistka. Stolarz, elektryk, rzeczoznawca sanepidu czy konserwator zabytków – potrafi pracować z każdym i zawsze znajduje optymalne rozwiązania niezależnie od wielkości i typu wnętrza. W wolnym czasie oddaje się swojej drugiej pasji – rowerom. Przejechać 100km jednego popołudnia? Nie ma sprawy, to dla niej pestka.

Patrycja Tarnowska

mgr sztuki,
absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, wydział architektury wnętrz. Patrzy na świat niczym świetny fotograf, dla którego kolor, światło i kadr są tak niezwykle ważne. Może właśnie dlatego znakomicie odnajduje się w świecie 3D opracowując doskonałe wizualizacje oraz animacje komputerowe. Projekty spod jej ręki są przemyślane i dopracowane w najmniejszym detalu. Perfekcjonistka.

Angelika Janiec

architekt wnętrz, absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Kreatywność to jej drugie imię. Na trzecie ma pedanteria. Niczym Urząd Skarbowy pilnuje terminów, zamówień, dopina kosztorysy. Dba o to aby każda realizacja wnętrza zakończyła się sukcesem, w planowanym budżecie i na czas.

liubomyr antoniuk

Projektant wnętrz. Człowiek o wielu talentach. Potrafi zaprojektować dom a w międzyczasie odrestaurować antyk. Sumienność i pracowitość to jego znak firmowy. A także anielski spokój. Dołączył do grona osób uzależnionych od kawy choć jeszcze niedawno jej nie pił.

Vladimir Bojczenko

Jeśli myślisz, że projektowanie w 3D jest trudne to masz rację. Ale nie dla Vovy. Przenoszenie projektów 2D na obrazy trójwymiarowe w jego wykonaniu wygląda na bajecznie proste. Wyczucie koloru, kompozycji, światła – z tym trzeba się urodzić.

Arkadiusz Janiec

Projektant z urodzenia. Mimo tego postanowił udokumentować to studiami, na których się nudzi. Bo jest najlepszy. Wzornictwo przemysłowe to jego świat. Przedmioty nie mają przed nim żadnych tajemnic. Czy jest to projekt mebla, lampy, czy spinki do mankietu. Kreatywność poparta wiedzą techniczną to jego największy atut.

tarnowski division

projektowanie i aranżacja wnętrz.

Tarnowski Division – to efekt zaangażowania i pasji kilkorga przyjaciół – architektów i projektantów. Celem naszym jest tworzenie pięknych i ponadczasowych wnętrz.

Dysponujemy profesjonalną ekipą wykonawców, instalatorów i stolarzy. Współpracujemy z rzemieślnikami i artystami, którzy wkładają swoje umiejętności oraz serce w tworzenie oryginalnych i niebanalnych przedmiotów i detali. Wspierają nas również wybrani producenci, którzy wiedzą, że przedmioty powinny być nie tylko użyteczne i trwałe ale mieć jeszcze duszę.

Tarnowski Division to miejsce, gdzie możesz zaprojektować i zrealizować wnętrze z dbałością o estetykę i jakość zastosowanych materiałów.

Zapraszamy do współpracy z nami przy kolejnym wnętrzu lub po prostu na niezobowiązujące spotkanie przy dobrej kawie.

Referencje