aranżacja i wystrój wnętrz


16 lipca, 2021

Tarnowski Division – aranżacja wnętrz i ich kompleksowe wyposażanie, wystrój wnętrz.  Projektowanie wnętrz, projektowanie wnętrz Warszawa, Kraków, Poznań, Sopot, architekt wnętrz Warszawa, projektanci wnętrz Warszawa, architektura wnętrz, projekty wnętrz klasycznych, projekty wnętrz stylowych, projekty wnętrz w stylu art deco, projekty wnętrz w stylu francuskim, eklektyczne wnętrza.

Dysponujemy profesjonalną ekipą wykonawców, instalatorów, dekoratorów i stolarzy. Współpracujemy z rzemieślnikami i artystami, którzy wkładają swoje umiejętności oraz serce w tworzenie oryginalnych i niebanalnych przedmiotów i detali. Wspierają nas również wybrani producenci, którzy wiedzą, że dobra aranżacja i dekoracja wnętrz to także meble i lampy, które są nie tylko użyteczne i trwałe ale mają jeszcze duszę. Nasi architekci wnętrz wiedzą doskonale, że dobry wystrój wnętrz nie może opierać się na krótkotrwałej modzie ale na oryginalnych i ponadczasowych rozwiązaniach.

Na załączonych zdjęciach pokazujemy nasze aranżacje wnętrz w różnych stylach. Aranżacja wnętrza w stylu art deco to realizacja apartamentu dla prywatnego inwestora z Warszawy. Apartament ten zlokalizowany jest w pięknej kamienicy z lat 30 XX w.

aranżacja wnętrz wystrój wnętrz architektura wnętrz projekty art deco wnętrza_tarnowski division

Aranżacja wnętrza w stylu francuskim to projekt wnętrz mieszkania w zabytkowej kamienicy z końca XIX w. w centrum Warszawy.

wystrój wnętrz aranżacja wnętrz projekty wnętrz stylowych projekty wnętrz francuskich wnętrza francuskie_tarnowski division
wystrój wnętrz aranżacja wnętrz architekci wnętrz wnętrza stylowe projekty wnętrz francuskich wnętrza francuskie_tarnowski division

Kolejne zdjęcia pokazują wystrój wnętrz apartamentu w klasycznym stylu, z neobarokowymi sztukateriami i klasycznymi parkietami taflowymi. Aranżacja tego wnętrza nie jest zbyt ciężka i oldskulowa. Przełamaliśmy ją nowoczesnym oświetleniem oraz meblami w tym klasykami designu z lat 50.

aranzacja wnetrz wystroj wnetrz projektowanie wnetrz klasycznych projekty wnetrza stylowe_tarnowski division
aranzacja wnetrz wystroj wnetrz projekty wnetrz stylowych projekty wnetrza klasyczne_tarnowski division

Podobne łamanie konwencji widać na zdjęciach kolejnego, tym razem eklektycznego wnętrza. Humoru tutaj dodają lampy w kształcie meloników i unikatowe krzesła ze skrzydełkami. Na ścianach wiszą oryginalne plakaty, ikoniczne dzieła z okresu słynnej polskiej szkoły plakatu. Nie ma co się dziwić, ponieważ właścicielem mieszkania jest uznany aktor.

aranżacja wnętrz wystrój wnętrz projektowanie wnętrz projekty eklektyczne wnętrza_tarnowski division
aranżacja wnętrz wystrój wnętrz architektura wnętrz projekty eklektyczne wnętrza_tarnowski division

Wnętrza w stylu art deco, wnętrze w stylu francuskim, wnętrze stylowe i eklektyczne obszerniej omawiamy w oddzielnych zakładach a zdjęcia prezentujemy w zakładce PROJEKTY WNĘTRZ.