O nas

Szymon Tarnowski

mgr sztuki,
ukończył z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Architektura wnętrz to jego największa pasja i praca od wielu lat. Maksymalista – wymaga najwyższej jakości prac, bez kompromisów. Należy do specyficznego grona osób, którzy sądzą, że Bóg się pomylił i tydzień pracy składa się z 8 dni. Bez niedzieli.

Agnieszka KURATCZYK

mgr inż. architekt. Wspólnik.
Ukończona Politechnika Warszawska, wydział architektury. Ogromne doświadczenie, pomysłowość i anielska cierpliwość. Bez trudu znajduje wspólny język nawet z najbardziej wymagającymi klientami. To architekt do zadań specjalnych. Gdzie diabeł nie może tam Agnieszkę pośle…

Patrycja Tarnowska

mgr sztuki,
absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, wydział architektury wnętrz. Jest cyborgiem. Potrafi pracować tygodniami bez snu i pod presją czasu. Mimo tego projektowane przez nią wnętrza są przemyślane i dopracowane w najmniejszym detalu. Perfekcjonistka.

Angelika Janiec

architekt wnętrz, absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Kreatywność to jej drugie imię. Na trzecie ma pedanteria. Niczym Urząd Skarbowy pilnuje terminów, zamówień, dopina kosztorysy. Dba o to aby każda realizacja wnętrza zakończyła się sukcesem, w planowanym budżecie i na czas.

tarnowski division

projektowanie i aranżacja wnętrz.

Tarnowski Division – to efekt zaangażowania i pasji kilkorga przyjaciół – architektów i projektantów. Celem naszym jest tworzenie pięknych i ponadczasowych wnętrz.

Dysponujemy profesjonalną ekipą wykonawców, instalatorów i stolarzy. Współpracujemy z rzemieślnikami i artystami, którzy wkładają swoje umiejętności oraz serce w tworzenie oryginalnych i niebanalnych przedmiotów i detali. Wspierają nas również wybrani producenci, którzy wiedzą, że przedmioty powinny być nie tylko użyteczne i trwałe ale mieć jeszcze duszę.

Tarnowski Division to miejsce, gdzie możesz zaprojektować i zrealizować wnętrze z dbałością o estetykę i jakość zastosowanych materiałów.

Zapraszamy do współpracy z nami przy kolejnym wnętrzu lub po prostu na niezobowiązujące spotkanie przy dobrej kawie.

Referencje